Інформація про готелі в Ейлат pdf(pdf.)

Ейлат — найпівденніше місто Ізраїлю, розташоване на березі Червоного моря, у самому серці місця, де зустрічаються сонце, пустеля та море.

Ейлат — стародавнє місто, що служило в давнину сполучною ланкою між трьома морями, місцем, де концентрувалася торгівля Близького Сходу.

За часів царя Соломона Ейлат знаходився на пагорбі Ель-Хулейфа, де в 1939—1940 роках проводилися археологічні розкопки стародавнього Ейлата, який тоді мав ім’я Еціон Гевер. Цей пагорб знаходиться на схід від Ейлату, на території Йорданії, біля самого кордону з Ізраїлем.

Значення Ейлата значною мірою визначається його становищем на березі Ейлатської (Аккабської) затоки, що є східною частиною Червоного моря. Довжина затоки — 175 км, ширина -13-26 км, а в північному краю, там де знаходиться Ейлат, ширина затоки складає всього 5 км. Максимальна глибина – 1200 м.

Розташування Ейлатської затоки в серці пустелі і оточеної, як стіною, високими горами, зумовило високу випаровуваність. Це призвело до того, що концентрація солей у затоці, що становить 4,1%, значно вища за середземноморську. Крім того, температура води ніколи не опускається нижче за 22 градуси. Сукупність цих факторів забезпечує освіту та існування коралів.

1953 року Ейлат отримав статус міста. 1966 року Ейлатське узбережжя було оголошено природним заповідником, а сам Ейлат став курортним центром. Ейлат постає перед поглядом мандрівника несподівано майже без попередження. Щойно ви їхали по височини південного Негева і пустелі Арава серед скель, гір і піску в червоних, сірих, жовтих і білих тонах, а за хвилину ви біля Червоного моря, на березі Ейлатської затоки. Сюди припливла на своїх кораблях цариця Савська, коли здійснила свій історичний візит до царя Соломона, а сьогодні це місце приваблює любителів жаркого сонця, ентузіастів підводного плавання та шанувальників пустелі. Ейлат найбільше асоціюється з Червоним морем, яке пропонує своїм гостям різноманітні види надводного та підводного відпочинку. Де б Ви не знаходилися в Ейлаті — море, що притягує і гіпнотизує, завжди поряд з Вами. Глибоководні течії Ейлатської затоки сприяють тому, що температура води в морі протягом року зберігається майже постійною: у лютому – 20°С, у літні місяці – 25°С. Таке море сприяє всім видам морського відпочинку. Завдяки цій майже постійній температурі, а також високій солоності воно є житлом однієї з найбагатших у світі колонії коралів і супутньої морської фауни і флори.

Ейлат – це зона вільної торгівлі, тут не треба збирати квитанції про сплату податку на додаткову вартість, бо тут немає податків. В результаті будь-яка покупка стає особливо привабливою. Це стосується як відомих у всьому світі дизайнерів наймодніших купальних костюмів та спортивного одягу, так і виняткової краси діамантів та інших дорогоцінних каменів ізраїльської обробки у золотій мерехтливій оправі.

Протягом багатьох років Ейлат утримує пальму першості за популярністю і має репутацію найпрестижнішого зимового курорту, ідеального місця, куди можна вирватися з холодної Європи, щоб тиждень-другий поніжитися під зимовим сонцем. Проте все нові й нові туристи відкривають для себе, що літній відпочинок в Ейлаті не менш приємний, ніж зимовий — тут сухе тепло, кришталево чиста морська вода, яку так люблять шанувальники дайвінгу як в Ізраїлі, так і за кордоном, довгі ряди прекрасних готелів із вигадливим дизайн, а також безтурботний відпочинок для всієї родини.

Карта міста з позначенням готелів:

Карта міста Ейлат